Typuj ze SteelSeries na IEM 2016 [AKTUALIZACJA]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 29.02.2016, 12:02


Kategorie: News

Typuj ze SteelSeries na IEM 2016 [AKTUALIZACJA] - przykład #1

Aktualizacja 29 lutego 2016 r.:

Z racji wycofania się z rozgrywek gracza Vortix, zastąpi go Bly. Jeśli bierzecie udział w naszym konkursie, Obowiązkowo oddajcie głosy w meczu Bly vs Elazer, jako iż poprzednie głosy w tym pojedynku zostały anulowane.

Oryginalna treść newsa:

Już Poza tydzień w naszym kraju odbędzie się Ten sam z największych turniejów e-sportowych na świecie. Mamy Tutaj oczywiście na myśli Finał Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach. W dniach od 2 W kierunku 6 marca będziecie mogli oglądać Wyścig pomiędzy największymi drużynami i graczami na świecie, Lecz już dziś możecie przyłączyć się W stronę zabawy w naszym najnowszym konkursie!

Wraz z firmą Steelseries przygotowaliśmy dla Was specjalną stronę konkursową „Typuj ze Steelseries”, w której (jak sama Szyld wskazuje), możecie typować zwycięzców kolejnych meczów w finałach trzech gier – Counter Strike: Global Offensive, League of Legends plus Starcraft 2: Legacy of the Void.

Każda z gier ma swój odległy Klasyfikacja punktowy, Oczywiście więc jeśli postanowicie typować we wszystkich trzech tytułach, macie szansę wygrać Choćby po Garść razy! Oczywiście głosowanie we wszystkich grach, I i w każdym z meczów Ale skąd jest obowiązkowe, jednakże może okazać się kluczowe, gdyż każdy Zagadnienie będzie Tu Usilnie cenny! Te i pozostałe zasady znajdziecie na wcześniej wspomnianej stronie konkursowej. Swoje pierwsze typy możecie zacząć oddawać już dziś!

Na najlepiej typujących czekają niesamowite zestawy sprzętu dla graczy w postaci klawiatur, myszek jak również słuchawek, przygotowane Wskroś naszego partnera – firmę Steelseries, a także miesięczne abonamenty premium w serwisie GRY-Online.pl.

W trakcie trwania IEM 2016 pamiętajcie o regularnym odwiedzaniu naszej strony Ażeby typować wyniki kolejnych rozgrywek. Życzymy wszystkim powodzenia i bawcie się dobrze!


Tagi: pozostałe e-sport / turnieje IEM / Intel Extreme Masters konkursy GRYOnline.pl SteelSeries
Zostaw komentarz: