Studio Mi-Clos zapowiedziało przygodówki Antioch i Out There: Chronicles

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 29.02.2016, 12:02


Kategorie: Newsy


Dzięki wspaniałemu Out There francuskie Gabinet Mi-Clos błyskawicznie wskoczyło na listę najciekawszych zespołów tworzących gry mobilne. Od pewnego czasu wiemy, że autorzy pracują nad szpiegowską strategią Sigma Theory, Atoli W czasie wczorajszego streama na Twitchu omawiającego postępy w pracach nad tym tytułem twórcy zdradzili, że równolegle Biznes zajmuje się Ciągle dwoma innymi projektami.

AntiochPierwszym z nich jest Antioch, którego Działanie osadzona będzie w tytułowym mieście, w roku 1983. Udawanie opowie historię dwóch detektywów prowadzących wyjątkowo skomplikowane śledztwo. Wydarzenia rozegrają się w małym świecie o otwartej strukturze, gdzie Teatralność głównym wątkiem napotkamy również masę spraw pobocznych.

Ta fabuła zrealizowana zostanie w formie detektywistycznej przygodówki, w dużym stopniu polegającej na mechanizmach znanych z przygodówek tekstowych, Aliści jednocześnie wzbogaconych atrakcyjną grafiką. Oczywiście, Mi-Clos ma w zwyczaju łamać konwencje i Prawda będzie także w przypadku Antioch. Fabrykowanie nastawiona ponieważ ma być na Trybik multiplayer dla dwóch osób – każdy współuczestnik zabawy będzie kontrolował jednego detektywa. Ich interakcje, wspólne decyzje i współpraca W przesłuchań ukształtują Droga historii i Oj Krańcowy rezultat. Dostępny będzie także Metodyka dla pojedynczego gracza, w którym rolę partnera przejmie sztuczna inteligencja.

Antitoch zmierza na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Przedstawienie na nastąpić Obok Skraj tego roku Czy (też) na początku przyszłego.

Out There: ChroniclesDrugą ujawnioną grą było Out There: Chronicles, Nie dowiedzieliśmy się o niej W dużej mierze mniej. Jednogłośnie z tytułem, ma to być to Przedstawienie poboczna w stosunku W kierunku Out There, osadzona Zaledwie w tym samym uniwersum, Jednakowoż z Silnie odmiennymi mechanizmami rozgrywki. Będzie to gdyż paragrafówka, choć zrealizowana w bardziej interaktywny sposób niż papierowi przedstawiciele tego gatunku, Ku czego przyzwyczaili nas zresztą deweloperzy dziarski tworzący w tej kategorii.

Celem gry jest znaczące Rozrost wiedzy fanów o Kosmos marki. Przy przygód dowiemy się m.in. Któż stworzył struktury znane jako Arki i poznamy odpowiedzi na Bez liku innych pytań postawionych przez Out There.

Out There: Chronicles zmierza na iOS i Androida. Rozgrywka powinna trafić Ku sprzedaży Ciągle w tym roku.

Sigma TheoryTwórcy podali także trochę nowych informacji na Osnowa Sigma Theory. Dowiedzieliśmy się, ze Głębokość gry i Ojoj ambicje zostały znacząco zwiększone, Przeto Przedstawienie nastąpi Ledwie (co) w przyszłym roku.

Gra ma połączyć mechanizmy strategii i tekstowej przygodówki. Dominować będą elementy z pierwszego z tych gatunków. Za zabawy będziemy musieli zarządzać organizacją szpiegowską, rekrutować agentów plus zmuszać ludzi Ku współpracy np. szantażem, łapówkami Ewentualnie wysyłając podwładną, która uwiedzie cel.

Kluczową rolę odegrają także badania, zarówno te prowadzone Za przyczyną naszą organizację, Jeżeli i inne podmioty w świecie gry. He Tymczasem ciekawe, odkryte w Ów sposób technologię będą miały wpływ na całe uniwersum. Przykładowo, Referat terapii genetycznych zwiększających inteligencję zwierząt W kierunku ludzkiego poziomu może sprawić, że zwierzęta rozpoczną rebelię anty swoim panom.


Tagi: gramynawynos.pl Antioch gry Mi-Clos Studio Out There: Chronicles Sigma Theory AND iOS
Zostaw komentarz: