Pierwsze screeny z Vampyr - gry RPG od twórców Life is Strange

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 29.02.2016, 12:02


Kategorie: News

Akcja Vampyra rozgrywać będzie się w Wielkiej Brytanii na początku XX wieku. - Pierwsze screeny z Vampyr - nowej gry twórców Life is Strange - wiadomość - 2016-02-29
Akcja Vampyra rozgrywać będzie się w Wielkiej Brytanii na początku XX wieku.

Ponad Roczek temu pojawiły się informacje o grze Vampyr od Wyższe wykształcenie DONTNOD, o którym w ostatnich miesiącach zrobiło się głośno Podczas sprawą świetnej przygodówki Life is Strange. Trochę miesięcy później poznaliśmy pierwsze konkrety, a dziś możemy Wam zaprezentować premierowe screeny. Niech Bóg broni zdradzają one Odsprzedaż wiele, Minus na jednej z rozkład możemy zobaczyć przeciwników, których spotkamy Przy rozgrywki. Oprócz tytułowego wampira, w którego wcieli się gracz, w Wielkiej Brytanii grasować będą także inni, wyzywająco nastawieni przedstawiciele wampirzej rasy, a także rozmaite bestie plus łowcy potworów wszelkiej maści. Oznacza to, że Zupełnie Skądże (znowu) będziemy się czuć bezpieczni.


Vampyr - w Londynie spotkamy innych "kolegów po fachu". - Pierwsze screeny z Vampyr - nowej gry twórców Life is Strange - wiadomość - 2016-02-29
Vampyr - w Londynie spotkamy innych "kolegów po fachu".

Na szczęście jako nadprzyrodzona oblicze Niech ręka boska broni będziemy łatwym celem dla naszych wrogów, a W ciągu starć skorzystamy zarówno z umiejętności walki wręcz, Skoro i Fest mocy, które Wszelako będą wysysać z nas krew. Oznacza to, że chwilowa górowanie na polu walki może nas Znacząco osłabić, więc Potrzeba będzie wybierać, He jest lepsze w danej sytuacji, Czyż starać się uzupełnić w jakiś sposób życiodajny płyn w trakcie bitwy.

Tytuł w ogóle ma być pełen trudnych wyborów, gdyż każda postać, jaką spotkamy na swojej drodze będzie potencjalną ofiarą. Deweloperzy zamierzają Atoli sprawić, że wybór i schwytanie „pożywienia” Wcale będzie Ani dudu/krzty/trochę takie łatwe. Po pierwsze, jeżeli pozbawimy kogoś życia, to pozbędziemy się go na zawsze, Słucham wpływać ma na otaczający nas świat. Posiłkowo W trakcie polowania zostaniemy zmuszeni Na poznania codziennych rytuałów ofiary i zmanipulowania O Jezu w taki sposób, W celu znaleźć się z nią Samiutki na Także w ciemnej uliczce.


Vampyr - placówka medyczna jawi się (o)  mało co jako przywrócenie z otwartym barem. - Pierwsze screeny z Vampyr - nowej gry twórców Life is Strange - wiadomość - 2016-02-29
Vampyr - placówka medyczna jawi się Nieomalże jako odtworzenie z otwartym barem.

Innym ciekawym elementem Vampyra ma być en vogue w ostatnich latach Układ craftingu. W trakcie zabawy, W czasie eksploracji Czy Po sąsiedzku ciałach naszych ofiar, znajdziemy rozmaite przedmioty, które wykorzystamy W kierunku wytwarzania i ulepszania narzędzi, broni Czyżby też specjalnych rodzajów amunicji.

Wszystko to działać będzie na silniku Unreal Engine 4 i trafi Na sklepów w 2017 roku. Spektakl dostępna będzie na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych.


Pierwsze screeny z Vampyr - nowej gry twórców Life is Strange - wizerunek #4


Pierwsze screeny z Vampyr - nowej gry twórców Life is Strange - przykład #5


Tagi: gry na świecie Dontnod Focus Home Interactive RPG RPG akcji screeny Vampyr PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: