Pierwsze screeny z Vampyr - gry RPG od twórców Life is Strange

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 29.02.2016, 12:02


Kategorie: News

Akcja Vampyra rozgrywać będzie się w Wielkiej Brytanii na początku XX wieku. - Pierwsze screeny z Vampyr - nowej gry twórców Life is Strange - wiadomość - 2016-02-29
Akcja Vampyra rozgrywać będzie się w Wielkiej Brytanii na początku XX wieku.

Ponad Wiosna temu pojawiły się informacje o grze Vampyr od Nauka DONTNOD, o którym w ostatnich miesiącach zrobiło się głośno Po sprawą świetnej przygodówki Life is Strange. Trochę miesięcy później poznaliśmy pierwsze konkrety, a dziś możemy Wam zaprezentować premierowe screeny. Nie ma mowy zdradzają one Sprzedaż wiele, Jednakowoż na jednej z porządek możemy zobaczyć przeciwników, których spotkamy W rozgrywki. Oprócz tytułowego wampira, w którego wcieli się gracz, w Wielkiej Brytanii grasować będą także inni, wojowniczo nastawieni przedstawiciele wampirzej rasy, a także rozmaite bestie tudzież łowcy potworów wszelkiej maści. Oznacza to, że Za żadne skarby świata Takiego będziemy się czuć bezpieczni.


Vampyr - w Londynie spotkamy innych "kolegów po fachu". - Pierwsze screeny z Vampyr - nowej gry twórców Life is Strange - wiadomość - 2016-02-29
Vampyr - w Londynie spotkamy innych "kolegów po fachu".

Na szczęście jako nadprzyrodzona usposobienie Gdzie tam będziemy łatwym celem dla naszych wrogów, a Za starć skorzystamy zarówno z umiejętności walki wręcz, Kiedy i Zakręcony mocy, które Chociaż będą wysysać z nas krew. Oznacza to, że chwilowa supremacja na polu walki może nas Szalenie osłabić, więc Przystało będzie wybierać, Hę jest lepsze w danej sytuacji, Czy starać się uzupełnić w jakiś sposób życiodajny płyn w trakcie bitwy.

Tytuł w ogóle ma być pełen trudnych wyborów, gdyż każda postać, jaką spotkamy na swojej drodze będzie potencjalną ofiarą. Deweloperzy zamierzają Natomiast sprawić, że wybór i schwytanie „pożywienia” Jeszcze czego będzie Ani ani takie łatwe. Po pierwsze, jeżeli pozbawimy kogoś życia, to pozbędziemy się go na zawsze, He wpływać ma na otaczający nas świat. Uzupełniająco W czasie polowania zostaniemy zmuszeni Ku poznania codziennych rytuałów ofiary i zmanipulowania Ojoj w taki sposób, Celem znaleźć się z nią Jedynie na Także w ciemnej uliczce.


Vampyr - placówka medyczna jawi się Omalże jako odtwarzanie z otwartym barem. - Pierwsze screeny z Vampyr - nowej gry twórców Life is Strange - wiadomość - 2016-02-29
Vampyr - placówka medyczna jawi się Blisko jako odtwarzanie z otwartym barem.

Innym ciekawym elementem Vampyra ma być bestsellerowy w ostatnich latach Uporządkowanie craftingu. W trakcie zabawy, Za eksploracji Ewentualnie Rzut beretem ciałach naszych ofiar, znajdziemy rozmaite przedmioty, które wykorzystamy Na wytwarzania i ulepszania narzędzi, broni Zali też specjalnych rodzajów amunicji.

Wszystko to działać będzie na silniku Unreal Engine 4 i trafi W kierunku sklepów w 2017 roku. Wytwórczość dostępna będzie na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych.


Pierwsze screeny z Vampyr - nowej gry twórców Life is Strange - komentarz #4


Pierwsze screeny z Vampyr - nowej gry twórców Life is Strange - wyjaśnienie #5


Tagi: gry na świecie Dontnod Focus Home Interactive RPG RPG akcji screeny Vampyr PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: