HTC Vive kupimy za 899 euro, czyli około 3900 zł

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 29.02.2016, 09:02


Kategorie: News

HTC Vive zostało stworzone we współpracy z firmą Valve. - HTC Vive kupimy W czasie 899 euro, Wobec tego około 3900 zł - wiadomość - 2016-02-29
HTC Vive zostało stworzone we współpracy z firmą Valve.

Kilka dni temu poznaliśmy amerykańską cenę HTC Vive, która została ustalona na 799 dolarów. Wytwórca nadciągających wielkimi krokami gogli rzeczywistości wirtualnej ujawnił Dzisiaj oficjalne ceny dla pozostałych krajów, W kierunku których zawita urządzenie. Polacy W czasie sprzęt będą musieli zapłacić 899 euro, Wobec tego około 3900 zł. W przypadku konkurencyjnego Oculus Rifta Potrzeba wydać 699 euro, a więc o około 900 zł mniej. W zestawie HTC znajdziemy Tymczasem gogle, dwa kontrolery, dwie stacje śledzące ruchy grającej osoby a także aplikację Tilt Brush od Google. Należy Beretem rzucić tym pamiętać, że HTC Vive zmusi nas W stronę przemeblowania pokoju i wymagać ma W kierunku działania mocnego komputera. W rekomendowanej konfiguracji widnieją następujące podzespoły:

Jeżeli Ani jesteście pewni, Cóż drzemie w środku Waszego PC-ta, to wystarczy, że pobierzecie aplikację SteamVR Performance Test, która sama sprawdzi, Azali sprzęt nadaje się Ku zabawy z VR.

Parametry HTC Vive

HTC Vive to urządzenie wyposażone w ekrany o łącznej rozdzielczości 2160x1200 pikseli z odświeżaniem na poziomie 90 Hz. Sprzęt zapewnia terytorium widzenia 110 stopni, a dzięki 32 czujnikom plus dwóm stacjom, nasze ruchy śledzone są z dużą dokładnością w 360 stopniach. Oczywiście gogle posiadają regulowane mocowania plus zostały przystosowane dla osób noszących okulary.

W odróżnieniu od konkurencyjnego Oculusa, Na którego dodawany jest pad z Xboksa One (dedykowane kontrolery ukażą się w drugiej połowie bieżącego roku), w zestawie z HTC Vive znajdziemy dwa trackpady. Każdy z nich posiada 24 sensory, dzięki czemu ich działanie ma być Bez granic/miary precyzyjne.

Pre-ordery na urządzenie będzie można składać od dziś od godziny 16:00. Wysyłka zamówionych egzemplarzy rozpocznie się 5 kwietnia.


Tagi: sprzęt i soft ceny sprzętu i usług gogle VR HTC Vive / SteamVR pre-order PC
Zostaw komentarz: