Sport

Wspaniałe doznania oraz pierwsze miejsce Hamiltona Lewisa w trakcie rundy w Arabii Saudyjskiej! Triumfatora tego sezonu Formuły 1 poznamy dopiero po ostatniej rundzie w Abu Dhabi!

Został już tylko jeden wyścig do rozstrzygnięcia w dalszym ciągu trwającego sezonu F1, a sympatycy dyscyplin motorowych dalej nie dostali odpowiedzi na najistotniejsze pytanie. W w mistrzostwach w F1 od lat nie przytrafiło się tak, aby mistrza świata poznać dopiero po zakończeniu ostatniego wyścigu sezonu. Patrząc na to z tej perspektywy sezon tegoroczny jest na pewno wyjątkowy. Trzeba wziąć pod uwagę, iż w obecnym sezonie wyłącznie dwóch kierowców się liczyło w trakcie rywalizacji o mistrzowski tytuł. Oczywiście mowa o Hamiltonie ze stajni Mercedesa AMG a także Maxie Verstappenenie ze stajni Red Bull Racing. W obecnym sezonie wciąż rządzący mistrz spotkał przeciwnika, który był w stanie z nim rywalizować. Podczas trwania podczas wyścigu w Arabii mistrz świata miał możliwość, by wyrównać się punktami z holenderskim kierowcom i faktycznie ta misja mu się udała. O wygraniu tytułu mistrzowskiego Formuły 1 dzięki rozstrzygnięciom z tego wyścigu będzie decydować ostatnie starcie obecnego sezonu.

Bez wątpienia forma tych dwóch kierowców w trwającym obecnie sezonie jest bardzo dobrze. Ci dwaj zawodnicy już na początku sezonu definitywnie odjechali pozostałym zawodnikom i udowodnili im, kto naprawdę liczy się w batalii o mistrzowski tytuł Formuły 1. Inni zawodnicy mieli okazję tylko śledzić ich batalię o zwycięstwa w kolejnych wyścigach a także zastanawiać się nad tym który z nich finalnie wygra tytuł mistrzowski. Dobrze w takim przypadku sobie uświadomić, iż podczas trwającego obecnie sezonu nie zabrakło emocji i bardzo często dochodziło do kolizji między tymi dwoma fenomenalnymi kierowcami. Mimo gigantycznych emocji obaj zawodnicy wypowiadają się o sobie z wzajemnym szacunkiem i wspominają o tym, że w ostatnim wyścigu sezonu zwycięży najlepszy kierowca. To, że batalia o mistrzowski tytuł F1 rozwikła się dopiero podczas podczas Grand Prix Abu Dhabi jest bez żadnych wątpliwości fantastyczny dla wszystkich fanów Formuły 1. Ostatni wyścig tego sezonu Formuły 1 dostarczyć nam może wiele emocji i nie podlega to żadnej wątpliwości. Na ostatnie rozstrzygnięcie pomiędzy tymi dwoma fantastycznymi zawodnikami pozostaje nam więc wyłącznie czekać.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz