Sport

W weekend na francuskich stadionach było naprawdę emocjonująco i obejrzeć mogliśmy sporo bramek! Gwiazdy PSG zagrali bardzo dobre spotkanie w niedzielę na wieczór w lidze francuskiej!

Przez wiele lat liga francuska uważana była przez piłkarskich ekspertów za zmagania niższego gatunku. Przeważnie występował tam deficyt wypakowanych gwiazdami klubów, które mogłyby do ostatnich faz toczyć boje w zmaganiach europejskich. Jednak W poprzednim dziesięcioleciu do Paris Saint-Germain wkroczył świeży szef, który rozpoczął nową erę dla stołecznego zespołu oraz rozgrywek francuskich. Ligue 1 od tej zmiany stała się znacznie bardziej doceniana i gwiazdy piłkarskie chętniej godzili się na przenosiny do francuskich drużyn. I dokładnie w tym artykule chcielibyśmy się skoncentrować na tym, co w obecnej chwili dzieje się we francuskiej Ligue 1. Bez najmniejszych wątpliwości na ten moment najlepiej ułożonym klubem we francuskiej lidze jest PSG, które znów bez żadnych komplikacji kroczy ku mistrzowskiemu tytułowi. Można pomyśleć, iż na obecną chwilę brakuje w lidze francuskiej klubu, który zdołałby przerwać hegemonię piłkarzy z Paryża.

Drużyna prowadzona przez selekcjonera Mauricio Pochettino w niedzielę wieczorem ograła Reims wynikiem 4 do 0. Piłkarze PSG takim sposobem mieli w stanie dodać do swojego dorobku kolejne niesamowicie ważne w odniesieniu do konkurowania o krajowe mistrzostwo 3 punkty. Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że swojego pierwszego gola dla Paryżan podczas tego meczu ustrzelił Ramos, który latem pozyskany został z FC Realu Madryt. Z pewnością najbardziej emocjonujące starcie rozegrało się pomiędzy Bordeaux oraz RC Stresbourg. W trakcie tego sezonu drużyna gości rywalizuje o występ w pucharach europejskich, lecz w trakcie tego meczu byli zmuszeni pogodzić się z porażką. Wynikiem 4 do 3 zwyciężyli zawodnicy Bordeaux, co z całą pewnością podobać się mogło futbolowym sympatykom, którzy zasiedli na stadionie w dniu meczu. Spotkanie na rezerwie przesiedział natomiast Majecki Radosław, którego AS Monaco było gorsze od Montpellier HSC i poniosło porażkę rezultatem 2:3. Była to elektryzująca kolejka Ligue 1 i należy to przyznać.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz