Sport

W rywalizacji półfinałowej baraży zawodnicy polscy będą toczyć bój z rosyjską kadrą narodową! Reprezentacja polska piłkarska już zna oponenta w walce o awans do czempionatu światowego w Katarze!

Nie podlega wątpliwości to, iż końcówka eliminacji do mundialu w wykonaniu polskiej drużyny była bardzo słaba. Finalnie zawodnicy polscy dali radę zagwarantować sobie udział w zmaganiach barażowych, jednakże z za dużą zuchwałością przystąpili do rozgrywki z narodową drużyną Węgier. Nie mogliśmy być rozstawieni przy rozlosowaniu pojedynków barażowych, ponieważ nie daliśmy rady wygrać. Los przydzielił nam umiarkowanie nie trudną barażową ścieżkę więc mieliśmy jednak dużo szczęścia. Pierwszym rywalem reprezentantów Polski ma być rosyjska narodowa reprezentacja, która na poprzednich światowych mistrzostwach dotarła aż do czołowej ósemki. To był bez wątpienia świetny wynik dla zawodników selekcjonera Czerczesowa Stanisława, jednak po tych mistrzostwach ich dyspozycja nie prezentowała się za dobrze. Między innymi dlatego możemy myśleć o tym, że będziemy w stanie zdobyć kwalifikację do finałowego pojedynku turnieju barażowego o miejsce na światowym czempionacie w Katarze.

Na trenera polskiej piłkarskiej reprezentacji Paulo Sousę przed losowaniem przeciwników barażowych spadła olbrzymia krytyka za wyjściowy skład, który postanowił wystawić w pojedynku z zespołem narodowym Węgier. Sporo specjalistów dyskutowało nad kwestią tego, by zasięgnąć po całkowicie nowego selekcjonera przed poważnymi starciami. Mimo tego Portugalczyk zatrzymał swoją pracę i należy mieć na uwadze, iż miał przy losowaniu bardzo dużo szczęścia. Takim sposobem zdołaliśmy uniknąć bardzo ciężkiej batalii z drużyną narodową Włoch, a więc urzędującymi w tej chwili czempionami Europy. Jeżeli damy radę ograć rosyjską kadrę to w decydującym starciu mierzyć się będziemy na Narodowym ze zwycięzcą meczu pomiędzy kadrą narodową Szwecji, a czeską kadrą. Spotkanie z graczami ze Szwecji byłoby fantastyczną szansą do odegrania się za przegraną wynikiem 2 do 3 na Euro 2020 i nie ma co do tego wątpliwości. Dobrze jednak pamiętać o tym, że starcie z rosyjską drużyną narodową nie będzie dla naszych reprezentantów łatwe. Kadra Polski musi się wdrapać na wyżyny własnych umiejętności piłkarskich jeżeli chcemy dalej myśleć o awansowaniu na katarskie mistrzostwa świata.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz