Sport

Ricciardo sięgnął po wygraną we Włoszech, a Norris zajął pozycję numer dwa! Ekscytujący rezultat i incydent głównych faworytów w trakcie wyścigu Grand Prix Włoch!

Obecny sezon F1 jest naprawdę pociągający i rozsądnie mieć świadomość tego. Walka o mistrzostwo świata biorąc pod uwagę poprzednie sezony zdominowana była przez zawodników Mercedesa, a dokładniej mówiąc Hamiltona Lewisa. W poprzednim sezonie angielski kierowca zdobył 7 mistrzowski tytuł Formuły 1, co dało mu okazję zrównania w ilości mistrzostw ze słynnym Schumacherem Michaelem. Jednak kierowca angielskiego pochodzenia w obecnym sezonie już nie ma aż tak łatwo w walce o ósmy tytuł mistrza Formuły 1. Spowodowane to jest obecnością w stawce zawodników Maxa Verstappena, który też śni o tym, żeby wygrać mistrzowski tytuł. Już od GP Bahrajnu rywalizacja pomiędzy tymi dwoma kierowcami jest naprawdę mocno zacięta i naprawdę trudno stwierdzić kto z tej dwójki na koniec sezonu będzie triumfować. Wyścig we Włoszech, a więc GP Monzy był kolejnym etapem batalii tych 2 kierowców. To bardzo dobry tor dla szerokiego grona kierowców, a w trakcie tego weekendu w bolidzie F1 usiadł Kubica który zastąpił Raikkonena, który miał kłopoty ze zdrowiem.

Zmagania eliminacyjne do wyścigu o włoskie GP dały wielbicielom motoryzacji siedzącym na widowni ogrom doznań. Start wyścigu w niedzielę zafundował sympatykom fantastyczną walkę, z której najkorzystniej wyszli Ricciardo Daniel a także Max Verstappen. Dla rozstrzygnięcia niedzielnego wyścigu bez cienia wątpliwości ważne były wizyty zawodników w boksach. Właśnie po zmianie opon doszło do niespodziewanej kraksy. Obecny mistrz Formuły 1 oraz Verstappen rywalizowali w niezwykle wąskim zakręcie i w momencie, gdy wydawało się, iż to jest koniec walki, kierowcy uderzyli się kołami, a bolid zawodnika z Holandii upadł na bolidzie kierowanym przez zawodnika Mercedesa. To na pewno była niespodziewana sytuacja dla kibiców motoryzacji zasiadających na trybunach, jednak nikomu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Kierowcy McLarena, którzy skończyli wyścig niedzielny na dwóch czołowych miejscach umiejętnie skorzystali na efektach tej sytuacji. Ricciardo Daniel zwyciężył wyścig o GP Monzy, a na lokacie numer 2 uplasował się Norris Lando. Dla zespołu McLarena to na pewno fantastyczne dokonanie i ten rezultat mocno pomoże im w rywalizacji o trzecie miejsce w generalnej klasyfikacji.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz