Sport

Reprezentacja narodowa Brazylii właśnie zapewniła sobie kwalifikację do światowych mistrzostw w Katarze! Brazylijscy piłkarze są już pewni wylotu na mistrzostwa, gdyż ograli reprezentację narodową Kolumbii wynikiem 1 do 0!

Narodowa drużyna Brazylii to jedna z najlepszych reprezentacji piłkarskich i sympatycy piłki nożnej z całego świata świetnie zdają sobie z tego sprawę. Co chwilę możemy usłyszeć o utalentowanym chłopaku, który ma szansę na przeżycie sporej kariery w piłce nożnej i pochodzi on właśnie z Brazylii. Kraj ten wypuścił na cały świat gigantyczną ilość piłkarzy, którzy radowali oczy fanów piłki nożnej z całej Europy. Narodowa drużyna Brazylii posiada niezwykle silny skład w tym momencie, który z pewnością jest w stanie rywalizować o najwyższy stopień podium na mistrzostwach świata, które będą się odbywać w 2022 roku. Rozsądnie zwrócić uwagę na fakt, iż zawodnicy brazylijskiej narodowej drużyny fantastycznie przeszli przez eliminacje do światowych mistrzostw. Otrzymali okazję, by przypieczętować sobie promocję do katarskiego mundialu. W czwartek wieczorem, jednakże potrzebowali do tego wygranej z drużyną Kolumbii. Piłkarze Brazylii bardzo dobrze dali radę z tym oponentem i dzięki temu mieli okazję świętować wywalczenie miejsca na mundialu.

Brazylijska narodowa kadra w tym momencie trwających kwalifikacjach do światowego czempionatu w Katarze tylko raz utraciła pełną pulę punktów. To właśnie w starciu z kolumbijskim narodowym zespołem, które się skończyło rezultatem 0 do 0 to miało miejsce. Brazylijscy piłkarze znów byli faworytem, kiedy przyszedł czas na rewanżowy mecz. Na boisku w Sao Paulo to starcie zostało rozegrane i gracze Brazylii byli mocno zmobilizowani, żeby zwyciężyć swoich przeciwników. Przez naprawdę długi czas utrzymywał się wynik remisowy, ale finalnie zawodnicy z Brazylii byli w stanie ustrzelić decydujące trafienie. Lucas Paqueta, który przyjął fenomenalne zagranie od najlepszego gracza brazylijskiej narodowej drużyny Neymara Jr. ustrzelił bramkę, która zagwarantowała zwycięstwo podczas tego starcia. I w ten sposób brazylijska kadra narodowa stała się pierwszą drużyna z Ameryki Południowej, która zapewniła sobie wyjazd na czempionat światowy w Katarze. Kwalifikacje są na finiszu i za chwilę znać będziemy pełne zestawienie drużyn, które powalczą o mistrzostwo świata i trzeba to pamiętać.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz