Sport

Prezentacja bardzo złej formy Legii z Warszawy w polskich rozgrywkach! Górnik ograł piłkarzy drużyny Legii rezultatem 1 do 0!

W trwającym aktualnie sezonie Ekstraklasy Legia prezentuje się naprawdę słabo i tego nie da się ukryć. zawodnicy warszawskiej Legii to aktualni mistrzowie Ekstraklasy i rozsądnie mieć ten fakt na uwadze, a w obecnej chwili znajdują się w strefie spadkowej. Kiepską serię warszawskiej Legii miało w końcu skrócić, jednak i teraz brakło zgrania do tego, by wywalczyć komplet punktów. Zawodnicy z Zabrza od początku tego meczu wyglądali na świetnie uszykowanych i w pierwszych 45. minutach warszawska Legia nie dała rady przeciwstawić się im. Piłkarze Górnika Zabrze po pierwszej połowie starcia prowadzili wynikiem dwa do zera i wszystko na to wskazywało, że nadchodzi kolejna z rzędu przegrana warszawskiej Legii. Jednakże zawodnicy Legii Warszawa na starcie drugiej odsłony tego meczu zaczęli atakować i byli w stanie doprowadzić do remisu. W ten sposób futbolowi fani będący na trybunach mogli mieć nadzieje na spore emocje w ostatnich minutach meczu.

I niewątpliwie naprawdę fascynujące były ostatnie chwile starcia. Głównie za sprawą dyspozycji graczy Górnika, którzy w rozrachunku ostatecznym zwyciężyli to starcie. W 96. minucie trafienie dające zwycięstwo strzelił Krzysztof Kubica, który zdołał wykorzystać fantastyczne dogranie od Janzy. Swojego premierowego gola po przenosinach do polskiej PKO Ekstraklasy zdobył mistrz świata sprzed 7 lat, czyli Podolski Lukas i trzeba o tym pamiętać. Nie da się ukryć, że był to niesamowity moment dla tego gracza. Natomiast Legia z Warszawy przegrała 7 mecz z rzędu i aktualnie znajduje się na pozycji siedemnastej w ligowej tabeli. To jest naprawdę kiepski sezon, jak na aktualnego mistrza Polski i należy to podkreślić. Jeżeli zawodnicy Legii z Warszawy mają ambicję ciągle rywalizować w najwyższej klasie rozgrywkowej to powinni wrócić do optymalnej formy. W przeciwnym wypadku mistrz polskiej ligi niespodziewanie zostanie zdegradowany do pierwszej ligi.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz