Sport

Po fenomenalnym meczu piłkarze trenowani przez Tuchela Tomasa zdołali ograć Tottenham Hotspur rezultatem 1:0! Chelsea FC zapewniła sobie promocję do meczu finałowego zmagań Pucharu Ligi Angielskiej!

W środę wieczorem sympatycy z Wysp Brytyjskich skupili się na pojedynku, który został rozegrany między londyńskim Tottenhamem, a Chelsea FC. Wygrany rywalizacji półfinałowej miał zakwalifikować się do finału Pucharu Ligi Angielskiej, a więc stawka środowego spotkania była niesamowicie wysoka. W pierwszym spotkania tych drużyn znacznie lepsza się okazała Chelsea z Londynu, która wywalczyła wygraną rezultatem dwa do zera na swoim terenie. Każdy był jednak świadomy tego, iż w batalii rewanżowej nie będzie brakowało elektryzujących chwil. Wręcz przeciwnie piłkarscy wielbiciele od samego początku do końca mieli okazję obserwować fantastyczne spotkanie. Prowadzeni przez Antonio Conte gracze na pewno mieli nadzieję na pozytywny rezultat, jednak drużyna londyńska Chelsea ekspresowo ruszyła do akcji. W osiemnastej minucie piłkarze Thomasa Tuchela wyszli na prowadzenie, kiedy to po bardzo dobrym dograniu Mounta Masona piłkę do siatki wpakował Reudiger Antonio.

Był to bez żadnych wątpliwości świetny początek spotkania dla Chelsea FC, która zdecydowanie zbliżyła się tym sposobem do finałowego spotkania Pucharu Angielskiej Ligi. Od tego momentu piłkarze Tottenhamu FC mieli do odrobienia już 3 gole, by choćby doprowadzić do dogrywki. Bez najmniejszych wątpliwości to było niesamowicie skomplikowane zadanie. Zasiadający na trybunach w stolicy Anglii piłkarscy sympatycy mogli mieć także sporo pobudek do oburzenia z powodu VAR. Sędziujący to spotkanie arbiter aż dwa razy dyktował jedenastkę dla zespołu gospodarzy, lecz dwa razy także musiał te zarządzenie wycofywać po analizie sytuacji poprzez wykorzystanie VAR. Zawodnicy londyńskiego Tottenhamu mimo wszystko w dalszym ciągu rywalizowali o pomyślny rezultat i byli w stanie nawet ustrzelić gola. Przy bramkowej akcji jednak ponownie musiał zainterweniować system VAR i arbiter prowadzący to spotkanie ogłosił, że kapitan kadry Anglii w chwili dogrania był na spalonej pozycji. Londyńska Chelsea w rozrachunku końcowym wygrała to spotkanie wynikiem 1:0 i wystąpi w wielkim finale Pucharu Ligi Angielskiej, gdzie jej rywalem będzie Arsenal lub Liverpool.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz