Sport

Piłkarze naszej kadry ograli albańską reprezentację i są znacznie bliżej rywalizowania w potyczkach barażowych! Niezwykle ciężkie starcie polskiej kadry narodowej w eliminacyjnych zmaganiach do przyszłorocznego mundialu!

Awansowanie na mistrzostwa świata jest bez wątpienia niezwykle ważne dla piłkarskich kibiców z całego świata. Aktualnie trwające eliminacyjne zmagania zostały w tym przypadku wyjątkowo przełożone ze względu na sytuację z COVID-19 z poprzedniego roku. Zmagania w eliminacjach do światowych mistrzostw piłkarska reprezentacja Polski zaczęła ze świeżym selekcjonerem Paulo Sousą, którego zadaniem jest wytrenować kadrę do walki o zakwalifikowanie się na przyszłoroczne mistrzostwa świata w Katarze. Początek rywalizacji w kwalifikacjach dla polskiej kadry narodowej nie był nazbyt dobry, ale najbardziej kluczowe jest to, iż daliśmy radę wywalczyć parę ważnych punktów. Rywalem polskiej narodowej drużyny we wtorek na wieczór była albańska reprezentacja, która przed pierwszym gwizdkiem w tym starciu była o jedną lokatę wyżej w tabeli naszej grupy. To oznaczało więc, iż jeśli gracze z Polski dalej chcieli myśleć o promocji na mistrzostwa świata to powinni zdobyć trzy oczka.

Trzeba wziąć pod uwagę fakt, iż start tego spotkania był niesamowicie zacięte i trudno było ustalić faworyta do triumfu. Wynikiem zero do zera zakończyła się pierwsza odsłona starcia, co bez cienia wątpliwości było dużo bardziej korzystną sytuacją dla kadry narodowej Albanii. W drugiej połowie dyspozycja zawodników naszej drużyny prezentowała się znacznie lepiej i byliśmy znaczne bliżej ustrzelenia trafienia. Drużyna Polski w końcowym rozrachunku dała radę strzelić bramkę i wyjść na prowadzenie w tym pojedynku. Świderski wykończył fantastyczne podanie Mateusza Klicha po tym jak zameldował się na murawie w drugiej części meczu. Kolejny raz selekcjoner Paulo Sousa zaprezentował, iż potrafi wprowadzać zawodników z ławki w trakcie spotkania. Na paręnaście minut starcie musiało zostać przerwane przez wzgląd na straszne zachowania albańskich kibiców. Jednak to polscy reprezentanci mogli cieszyć się z powodu triumfu, ponieważ po restarcie spotkania nic się nie zmieniło. odnosząca się do rywalizacji o awans do mundialu rezultat jeden do zera na terenie Albańczyków to fenomenalna informacja. W tej chwili narodowa kadra Polska jest na drugiej pozycji i kwestia promocji do zmagań barażowych jest uzależniona tylko od naszych graczy.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz