Sport

Paru zawodników odsuniętych z drużyny narodowej! Selekcjoner Sousa zaprezentował na początku tygodnia listę zawodników zespołu Polski na Mistrzostwa Starego Kontynentu!

Duża ilość młodych zawodników, których marzeniem życiowym jest gra profesjonalna w nożną piłkę myśli o występie na turnieju. Futbol to w obecnej chwili najpopularniejsza sportu dyscyplina na Starym Kontynencie i żadnych wątpliwości nie ma co do tego. Od młodych lat dzieci przygotowują się pod to, żeby w przyszłych latach występować w spotkaniach na najwybitniejszych stadionach światowego futbolu. Warto jednakże mieć świadomość tego, iż droga do stania się profesjonalnym zawodnikiem do prostych nie należy i obliguje do sporej liczby poświęceń. Chłopcy, którym udało się chociażby z tej przyczyny budzą bardzo często uprzedzenie ale i jednocześnie respekt w gronie własnych przyjaciół. W połowie czerwca zaczną się Starego Kontynentu mistrzostwa w futbolu, w których będą toczyć batalię 24 drużyny. Dowodzi to bez cienia wątpliwości, że na sympatyków futbolu czekają wielkie emocje. Z całą pewnością będziemy odbiorcami sporej liczby goli oraz pojedynków piłkarskich, gdyż turniej europejskiego czempionatu trwać będzie przez równy miesiąc. Trener Paulo Sousa przedstawił listę piłkarzy na starcia podczas Mistrzostw Europy, i z tego powodu w naszym artykule natomiast mamy chęć skonsolidować się na kadrze narodowej.

Ogłaszanie listy graczy na wielkie rozgrywki takie jak mundial oraz mistrzostwa Starego Kontynentu od kilkunastu lat potrafi wzbudzić wśród sympatyków piłki nożnej oraz publicystów sportowych ogromne doświadczenie w w Polsce. Zwykle pojawiały się w takich momentach sensacje, które nie każdemu się podobały. Bardzo podobnie było w tej sytuacji. Z pewnością gigantycznym zdziwieniem, w momencie gdy szkoleniowiec Paulo Sousa podał do opinii publicznej zawodników listę był brak w kadrze narodowej Grosickiego Kamila, który przez lata stanowił siłę naszej narodowej drużyny. Od dłuższego okresu reprezentant West Bromwich Albion nie gra w nożną piłkę trwale i to jest głównym powodem tego, iż selekcjoner Paulo Sousa nie chciał powołać Grosika do drużyny polskiej reprezentacji na Mistrzostwa Europy. powołaliśmy bardzo ekipę Szczerze mówiąc, która może powalczyć o wysoki wynik na Mistrzostwach Europy. Więc pozostaje nam oczekiwać na inauguracyjny pojedynek czempionatu europejskiego, w którym reprezentacja Polski będzie się mierzyć ze Słowaków kadrą.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz