Sport

Imponująca wygrana mistrza ligi holenderskiej w rozgrywkach Champions League! Zawodnicy niemieckiego zespołu byli bez szans i w końcowym rozrachunku przegrali wynikiem 0:4!

Niezwykły pojedynek mieli szansę podziwiać piłkarscy sympatycy zebrani na trybunach w Amsterdamie. Na swoim stadionie miejscowy Ajax Amsterdam podejmował we wtorek wieczorem Borussię z Dortmundu, czyli mocną ekipę z niemieckiej ligi. Na samym początku dobrze wspomnieć o tym, że mistrz rozgrywek holenderskich świetnie rozpoczął zmagania w obecnie trwającej edycji Champions League. Przed wtorkowym meczem mistrzowie rozgrywek holenderskich mieli w swoim dorobku dwa zwycięstwa i w meczu z Borussią ich celem ponownie były trzy punkty. Piłkarze Borussii również mieli chrapkę na pełną pulę punktów w tym pojedynku i w tym przypadku nie miało być aż tak prosto. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że w tym starciu było bardzo trudno wskazać faworyta do zwycięstwa. Oba kluby miały równe szanse i wszystko musiało się rozstrzygnąć w ciągu dziewięćdziesięciu minut. Bez wątpienia tak nijakiego meczu ze strony dortmundzkiej Borussii i równolegle tak fantastycznego występu piłkarzy mistrza ligi holenderskiej mało kto oczekiwał.

Dla kibiców zespołu z Niemiec rzeczywistość okazała się naprawdę bezwzględna. Od startu tego spotkania zawodnicy Ajaxu prezentowali się dużo korzystniej od swoich oponentów. Będący w niesamowitej formie w tym sezonie Erling Haaland był w trakcie trwania tego meczu w pełni bezradny i nie umiał odnaleźć drogi do bramki oponenta. Natomiast Ajax z Amsterdamu okazał się niespodziewanie efektywny, czego idealnym poświadczeniem jest ostateczny wynik meczu. Rezultatem 4 do 0 wygrali Piłkarze ekipy mistrza ligi holenderskiej i tym samym wzmocnili się na pierwszej lokacie w swojej grupie. Bez cienia wątpliwości ten triumf zbliża ich do awansowania do pucharowej fazy, która rozegrana zostanie po zimowej przerwie. Do drugiego spotkania, które odbędzie się na ich obiekcie gracze BVB mają czternaście dni na uszykowanie taktyki. Będzie to na pewno szansa na to, aby choć nieznacznie odkuć się za negatywny wynik na wyjeździe. Dyspozycją pokazywaną przez zawodników szkoleniowca Erika Ten Haga są urzeczeni futbolowi wielbiciele ze Starego Kontynentu i zaczynają mieć nadzieję w powtórkę rezultatu z sezonu 2018/2019, kiedy to to Ajax z Amsterdamu zakwalifikował się aż do 1/2 finału Pucharu Europy eliminując we wcześniejszych fazach kilku faworytów.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz