Sport

Gigantyczne emocje w ostatnich piętnastu minutach batalii z Anglią! Szymański strzelił trafienie i został nazwany herosem polskiej piłkarskiej reprezentacji!

Od lat jesteśmy świadomi tego, iż kadra Polska grająca w pojedynkach na Narodowym jest niezwykle trudna do ogrania. Ponosimy porażki na tym boisku faktycznie rzadko kiedy i warto brać pod uwagę faktu, iż duża zasługa w tym kibiców piłkarskich z naszego kraju. Kiedy Stadion Narodowy jest wypełniony do ostatniego miejsca piłkarze naszej kadry dostają nadwyżkowego zastrzyku energii. W rozgrywkach kwalifikacyjnych do mundialu w Katarze podopieczni selekcjonera Paulo Sousy prezentują się do tej pory naprawdę nieźle, jednakże ich dyspozycja jest oddalona od ideału. Na wieczór w środę naszych piłkarzy czekał niesamowicie skomplikowany sprawdzian, jakim był z całą pewnością mecz z kadrą narodową Anglii. To jak ciężkim przeciwnikiem w historii starć polskiej narodowej kadry są reprezentanci Anglii wie o tym każdy kibic futbolu z Polski. Lecz w takim przypadku nie można było sobie pozwolić na wahania, ponieważ niezwykle istotne było zgarnięcie jak największej ilości punktów.

Polska kadra narodowa przed tym meczem była od samego początku skazana na klęskę. Lecz bardzo dobrze mieć na uwadze fakt, że polscy zawodnicy w wielu przypadkach mocno są w stanie się zmobilizować na spotkania z dużo mocniejszymi. W tej sytuacji było podobnie i trzeba przyznać to, przez długi czas mogliśmy nawet pomyśleć, iż polska kadra narodowa mogłaby powalczyć o wygraną z kadrą Anglii. dla polskiej kadry to było strasznie trudne starcie i bez wątpienia trzeba ich chwalić za rywalizację do samego końca. Wydawać się mogło, iż to może być zakończenie nadziei o dobrym rezultacie, kiedy gola w osiemdziesiątej minucie strzelił Kane Harry. Reprezentacja Polski ostatecznie nie miała w planach odpuszczać i do końca spotkania poszukiwała możliwości na zdobycie bramki. Piłkarz AEK Ateny Damian Szymański w doliczonym czasie gry, który doliczył arbiter ustrzelił gola na wagę rezultatu remisowego. To była na pewno fantastyczna okoliczność dla tego młodocianego gracza. W ostatecznym rozrachunku reprezentacja polska piłkarska wyłuskała remis na warszawskim stadionie podczas batalii z kadrą Anglii i za sprawą tego nadal ma wielkie szanse na promocję na mistrzostwa świata.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz