W Top Model rozpoczęła się rywalizacja!

Top Model jest to program emitowany przez stację TVN, w którym uczestnicy konkurują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Znane jury ale też przede wszystkim Joanna Krupa jako prowadząca to z pewnością przepis na sukces, czego dowodem mogą być dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów gromadzących się przed telewizorami. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach pojawia się gościnnie wiele znanych figur w świecie mody, jak chociażby redaktorki pism o modzie, światowej sławy fotografowie, bądź też znane modelki.

Tym razem konkurować ze sobą będzie czternaście osób, wśród których znalazły się także osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w kolorze złota sędziowie przyznają osobie, która posiada rzeczywiste predyspozycje do zostania modelem lub modelką, w skutek czego owy uczestnik na wstępie ląduje w domu Top Model. Natomiast srebrny bilet to głos internautów, którzy zagłosowali na swojego faworyta, który nie musi uczestniczyć w castingach i natychmiast przechodzi na bootcamp, czyli dalszy etap.

Jakie jest założenie programu?

Program stawia sobie za cel zaoferować nie tylko zaistnienia w świecie profesjonalnego modelingu, a także pierwszych kroków i rozwinięcie portfolio, dlatego też co edycję na zgłoszenie decyduje się sporo zainteresowanych osób. Co tydzień uczestnicy muszą wykonać różnorodne zadania, które mają sprawdzić, czy podołają oni wyzwaniom w w świecie mody pełnym wyzwań. Zadaniem jury jest ocenienie ich zmagań i zadecydowanie o tym, który z uczestników musi odpaść w danym odcinku. Dana jest jeszcze możliwość przywrócenia do programu po wyeliminowaniu, dzięki ingerencji Michała Piróga, który obserwuje panel zza kulis, zapewniając pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modelek i modeli a do tego sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". W tym sezonie dowiemy się, który z nich będzie następnym zwycięzcą Top Model. O to miano walczy wielu ciekawych modelek i modeli, dlatego też z pewnością warto będzie śledzić kolejne odcinki.

Zostaw komentarz