Wiadomości

Rozmowa z księciem Harrym oraz Meghan Markle

Niedawno, bo 7.03 o 20 zaistniał wywiad prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. O wywiadzie tym szybko stało się niebywale głośno i nadal jest to jeden z przodowniczych tematów pośród różnorodnych tabloidów. Był to 1 wzajemny wywiad Harry'ego i Meghan po odejściu pary z rodziny królewskiej a także przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. W trakcie telewizyjnego spotkania z Oprah Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji oraz przedstawiła własną wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Podczas rozmowy ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, na podstawie opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej stoją raczej po stronie królowej Elżbiety jak i reszty członków rodziny niż Harry'ego i Meghan. Nie mniej jednak nie można zaprzeczyć, iż poparcie jest niezrównanie zróżnicowane, zależnie od . Tabloidy brytyjskie informują, iż jeżeli tylko Harry i Meghan zapragnęliby kiedyś wrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem stracili nieodwołanie swoją szansę. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła również sprawę tego, że książe nie zauważał wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam podkreślił, a także temat samobójczych myśli Meghan.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się zbieraniem informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili 4 ekspertów omawiających w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na omówienie wywiadu dwa dni przed jego emisją. Doświadczeni profesjonaliści, w tym przeszły sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, omówili całą rozmowę, sugerując tym samym Winfrey brak obiektywnego podejścia natomiast Meghan korzystanie z ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym a także Meghan został ukazany w wieczornym TVN24. Co istotne, rozmowę tą obserwowało średnio mniej więcej 1mln odbiorców. Stacja była wtedy wiceliderem rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Równocześnie mówi się, że wywiad ten potwierdził legendę dotyczącą Oprah jako dziennikarki, która może wykrzesać ze swojego rozmówcy wnikliwie wszystko. Mając na względzie niesłychane szczegóły pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już wielokrotnie. Bez dwóch zdań można przyznać, że fakt ten będzie w ciągu tych tygodni zapewne nieustannie analizowany.

Zostaw komentarz